English  Русский 
РусскийПереводFLASHDEN, ACTIVEDEN
Валюта:
(пусто)
 
Каталог
Голосование
Какая из бирж тебе по душе?
Блог / Новости
Последние купленные
 
 
Мы есть
Кнопки
Protected by Copyscape Plagiarism Scanner
http://chigir.com/out.php?link=www.megastock.ru
З підлеглого до керівника за 1 крок! (панацея проти "я начальник – ти дурень")

З підлеглого до керівника за 1 крок! (панацея проти "я начальник – ти дурень")

 

 


«Офіс може працювати без шефа, але не без секретаря»
Джейн ФондаВітання з професійним святом
Адміністраторів робіт –
Експертів геть усіх компаній,
Що в них тримають стійкий ритм!

Не в візитівці, друзі, справа,
Гучна посада – чакрам крах.
А справжня влада вся по праву
Розпочинається в умах!!

Той, хто системи сутність знає,
Та метод свіжий в світ несе –
Не треба йому зверху ради
Він весь бізнес-процес пасе!!! ;)

Дістала вже, земляки, ситуація, коли більшість керівників в Україні бачать у підлеглих не підтримку, а підручних, формуючи своє управління у найпримітивніший командно-адміністративний спосіб. І навіть стандартне, без розуміння сутності, впровадження надсучасних методів роботи, різнобарвних систем якості, найвідомішого програмного забезпечення принципово питання не вирішує. Адже ієрархічне управління потрібне тільки компаніям, які не розуміють, чим вони займаються!


Правильний системний підхід до організації діяльності від найменшого підрозділу до найбільшого холдингу дає можливість взагалі виключити необхідність керуючих впливів. Роль керівника нічим принципово не відрізняється від ролі підлеглого, якщо вони коректно зібрані і застосовані. Маючи певний підхід, підлеглий може ефективно обіймати реальну операційну сферу й на порядок більшу. І якщо це буде тонко налаштовано на визначні результати відповідного підрозділу, керівник, замість головного болю від маси графіків, із задоволенням акцентується на відстоюванні інтересів таких підлеглих на всіх рівнях. А коли з’явиться вакансія з найвищих рівнів впливу, туди запросять не власника диплому найпрестижнішого західного університету, що звик мислити за нав’язаними шаблонами, а гарного практика, який, крім всього, ще й навчився тримати ціле!

Якщо Ви маєте добрі наміри і хочете зсунути ситуацію, та не знаєте як – допоможемо. Просто сформулюйте одне-два конкретних проблемних питання, щодо діяльності компанії, вирішення яких, на Вашу думку, буде корисним і для Вас. 

Надішліть питання, для надійності, на всі зазначені нижче адреси електронної пошти і наші консультанти підкажуть якісне практичне рішення, найбільш оптимальне саме для Вашої специфіки. Добротно підготовлене питання зекономить в результаті і Ваш час також.

Якщо Ви захочете компенсувати наші зусилля матеріально, будемо дуже вдячні за підтримку – пустимо все в розвиток і віддячимо сторицею. Але це не головне. 
Країну і себе в ній спасемо, тільки якщо зробимо її найефективнішою в світі саме своєю розумною участю!

Пропозиція дійсна тільки для вітчизняних компаній і спеціалістів. Допомагати зростанню, за рахунок нашої землі, чужим – не маємо жодного наміру. А для сприяння розвитку країни будемо користуватись всіма доступними засобами.

«Si vis pacem, para justitiam»

 

 


Нас посещают: